Kursy walut:
EURO: 4.366 zł


Rezerwacja


Po wysłaniu zapytania formularza zgłoszeniowego do naszego biura drogą elektroniczną, lub poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny, nasi konsultanci przygotują dla Państwa ofertę, zgodnie z Państwa życzeniami i oczekiwaniami:
  • przez Internet - wypełniając formularz uzyskamy od Państwa niezbędne dane do przygotowania dokumentów rezerwacyjnych. Wypełnienie formularza nie oznacza gwarancji wyjazdu (nie jest to zawarcie umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego). Przesłanie przez Państwa wstępnej rezerwacji stanowi potwierdzenie zapoznania się z warunkami uczestnictwa w danej imprezie.

  • przez telefon - rezerwacji mogą dokonać Państwo dzwoniąc do nas pod numer: (+48) 32 414 00 33
    • poniedziałek - piątek w godz. 9:00 - 17:00)
    • sobota w godz. 10:00 - 13:00),
    podając nazwę imprezy, symbol, datę wyjazdu i miejsce wyjazdu - nasz konsultant zarezerwuje wskazaną przez Państwa imprezę lub przeprowadzi ją wspólnie z Państwem.

  • przez Punkt Obsługi Klienta - rezerwacji mogą Państwo dokonać również w siedzibie Biura Podróży "Tropical Travel", która mieści się pod podanym poniżej adresem: ul. Raciborska 292, 44-280 Rydułtowy.


Niezależnie od wybranej możliwości dokonania rezerwacji nasz konsultant potwierdzi dostępność miejsc i koszt pobytu.

Jeśli dokonali Państwo rezerwacji przez internet lub telefon nasz konsultant prześle e-mailem na skrzynkę pocztową potwierdzenie złożenia zamówienia wraz z dokumentami rezerwacyjnymi: umowę wstępną i warunki uczestnictwa.


Po zapoznaniu się z dokumentami, sprawdzeniu ich poprawności i zaakceptowaniu warunków wyjazdu dokonują Państwo wpłaty kwoty na konto głównego organizatora w tytule podając numer rezerwacji, nazwisko, na które rezerwacja została złożona oraz nazwę hotelu/imprezy i termin.

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest dokonanie zapłaty za zakupioną imprezę. Płatność może być dokonana tylko przelewem bankowym na konto głównego organizatora. W przypadku dokonania przez Państwa płatności za pomocą przelewu prosimy o przesłanie potwierdzenia dokonania wpłaty faksem na numer:
(+48) 32 414 00 33 lub emailem na adres biuro@tropicaltravel.com.pl, co w znacznym stopniu przyspieszy proces rezerwacji.

Polecamy!

Biuro podróży "Tropical Travel"
ul. Raciborska 292
44-280 Rydułtowy

Tel./fax: (+48) 32 414 00 33gg: Monika 2249772
Skype skype: jmonika13
» email «
 
Realizacja projektu: Pol-Media pozycjonowanie stron Rybnik